Archiwa tagu: Wine Lady

III edycja Noe Festiwal 2016

III Noe Festiwal odbędzie się w centrum Katowic, w Kinoteatrze Rialto w dniu 4.06.2016. Tegorocznym tematem festiwalu i gościem honorowym są Węgry.

Odwiedź wystawców, poczęstuj się dobrym winem, spytaj fachowców, poznaj wina z całego świata. Dowiedz się jak wino degustować, łączyć z jedzeniem, jak mieć z niego więcej radości, weź udział w zabawie.

W 2015 roku specjalnie dla Noe Festiwalu przygotowałam artykuł (cały artykuł dostępny tutaj: 24 godziny z zycia winiarza, Bordeaux – Francja 2015).

W tym roku Wine Lady bierze udział jako partner medialny festiwalu.

Zapraszam serdecznie do zapoznania sie z informacjami o III edycji Noe Festiwalu na stronie festiwalu:

Wine Lady Noe Festiwal

III edycja Noe Festiwal 2016 – Wine Lady jako partner medialny festiwalu

 

Wine Lady - long distance relationship with wine

Związki na odległość, wieczorne rozmyślania nad kieliszkiem

Związki na odległość w dzisiejszym świecie są niemalże codziennością. Współczesna technologia całkowicie zmieniła postrzeganie miłości na odległość, a tyranię fizycznego dystansu między dwiema osobami można złagodzić rozmową video przez internet, wysłaniem smsa lub emalia, czy też rozmową telefoniczną. Odległość boli nadal, ale jest ‘do przeskoczenia’. Czytaj dalej

The Hurricane – zaczęło się w więzieniu, a skończyło na najlepszym winie, jakie piłam!

O Hurricane chciałam napisać wielokrotnie, jednak ponad rok zajęło mi podjęcie decyzji czy na pewno chcę się nim dzielić z innymi. The Hurricane to opowieść o czterech mężczyznach, jednym winie, jednej piosence i jednym filmie. Każdy z nich jest dla mnie wyjątkowy. Każdy jest po coś potrzebny. A dziś jest dzień, w którym nadaję mu nowego znaczenia.

To dzień, w którym Hurricane otrzymuje ode mnie życie wieczne. Czytaj dalej