Wine Lady – posty archiwalne i blog roku 2015

Dzisiaj krótko w kwestiach organizacyjnych związanych z publikacją postów archiwalnych, a także o dziwnej nominacji mojego nieistniejącego bloga do tytułu Blog Roku 2015.

Zarchiwizowałam już prawie wszystkie posty, które publikowałam na blogspocie w latach 2011-2014. Już niedługo część z tych postów będę publikować na stronie – będą one miały w treści informację, iż są to posty archiwalne; będą to głównie posty związane z wydarzeniami, w których brałam udział i które recenzowałam, a których nie chcę ‘stracić’.

Z drugiej strony w tamtych latach napisałam całą rzeszę postów związanych z techniczną stroną winiarstwa, z produkcją wina etc. Biorąc pod uwagę moją ówczesną wiedzę i doświadczenie, posty te były poprawne i dobrze napisane, jednak teraz uważam, że wymagają dopieszczenia, aby pokazały w pełni tematykę, którą przedstawiają. W związku z tym będę je sukcesywnie dopieszczać i rozwijać ich tematykę, a następnie będą się one pojawiać na stronie jako posty ‘nowe’.

 

Przy okazji podzielę się z Wami sytuacją, która mnie niezwykle rozbawiła. Mianowicie mój stary blog na blogspocie po raz kolejny został nominowany do Bloga Roku 2015 przez magazyn Czas Wina. Jest mi niezmiernie miło! Jednak już w zeszłym roku przesłałam informację do osoby kontaktowej z tego magazynu, iż blog na blogspocie nie jest prowadzony, a od 2014 Wine Lady jest na nowej stronie; mój nieistniejący blog, bez ani jednego nowego postu, znalazł się w pierwszej 20-stce ‘najlepszych blogów o winie’…

Nominacja do tak przyjemnego tytułu, jakim jest Blog Roku 2015, sprawiłaby mi zdecydowanie więcej radości, gdyby ktoś uznał moją istniejącą stronę i publikowane na niej artykuły za wartościowe i gdyby ktoś chciał wyróżnić sposób, w jaki staram się wpłynąć na kulturę picia wina w Polsce – byłby to znak, że ktoś zajrzał na moją stronę, przeczytał artykuły i uznał je za warte nominowania do tytułu Bloga Roku… Ale to cała ja – jak zwykle za dużo wymagam ;p

Zachęcam jednak moich Czytelników do odwiedzania polskiej blogosfery i czytania blogów o winie; naprawdę mamy w Polsce wielu niesamowitych bloggerów winnych i warto ich bliżej poznać! A uczestnikom konkursu życzę wielu miłych wrażeń – trzymam za Was kciuki ;)